SCANDALUL ZILEI: Bătaie cu pumni şi picioare între Andreea Bostănică şi surorile Beregoi! A intervenit Poliţia

Rivalitatea din mediul online dintre cele mai urmărite influenţăriţe ale momentului a degenerat într-o violenţă greu de imaginat în lumea reală. Andreea Bostănică şi surorile Iuliana şi Ana Beregoi s-au luat la bătaie într-un restaurant de lux, transformând o locaţie exclusivistă într-un adevărat ring de box. Scenele şocante, în care tinerele şi-au împărţit pumni şi picioare sub privirile uluite ale clienţilor, au fost filmate şi au devenit instant virale pe reţelele sociale, declanşând un val uriaş de reacţii.

Conflictul a escaladat atât de rapid încât a fost necesară intervenţia de urgenţă a echipajelor de Poliţie şi a Ambulanţei. În timp ce Andreea Bostănică susţine pe paginile ei de socializare că a fost victima unei agresiuni fizice şi verbale premeditate, tabăra fetelor Beregoi respinge acuzaţiile. Iuliana şi sora sa afirmă public că ele sunt cele atacate şi că totul este doar un circ ieftin creat pentru publicitate şi audienţă.

În urma încăierării generale, au fost raportate victime care au avut nevoie de îngrijiri medicale la faţa locului, fiind deschisă şi o anchetă oficială pentru stabilirea tuturor circumstanţelor. Acest incident grav arată cum tensiunile şi orgoliile din spatele ecranelor pot trece oricând graniţa virtuală. Rămâne de văzut ce măsuri legale vor fi luate împotriva tinerelor care au oferit un spectacol deplorabil fanilor de pe internet.

Leave a reply

SONDAJ DE OPINIE

Ce tip de premier credeți că are nevoie România în acest moment?

Follow
Search
Populare acum
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...