Autobuzele îşi reiau circulaţia obişnuită pe traseul 24

Primăria municipiului Galaţi informează că autobuzele îşi reiau, începând de joi, 27 mai, circulaţia obişnuită pe traseul 24, după ce lucrările de reparaţii la reţeaua de apă s-au încheiat. Reamintim că din cauza unei avarii la reţeaua de apă, de pe strada Crizantemelor (zona sediului Calorgal), începând din dimineaţa zilei de 25 mai 2021, traseul 24 a suferit anumite modificări -» VEZI AICI.

0 Votes: 0 Upvotes, 0 Downvotes (0 Points)

Leave a reply

SONDAJ DE OPINIE

Dacă aţi putea rezolva o singură problemă a Galaţiului, care ar fi aceea?

Follow
Search
Populare acum
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...