Vom avea subtraversarea Dunării la Galaţi?

AdvertorialComunitate7 octombrie 2013

Primarul liberal Marius Stan a declarat în cadrul şedinţei extraordinare a Consiliului Local care a avut loc vineri că proiectul privind subtraversarea Dunării la Galaţi se află încă în atenţia sa, nefiind abandonat, acesta răspunzând întrebării pe această temă venită din partea consilierului local PDL Mihai Alin. Primarul a spus că ar fi identificat şi o sursă de finaţare a acestui proiect, care nu este una de stat, dar că nu doreşte să ofere prea multe amănunte legate de acest subiect.
„Vreau să vă spun că nu am abandonat acest proiect, legat de subtraversarea Dunării la Galaţi, indiferent ce zic unii sau alţii”, a declarat primarul Marius Stan.

Leave a reply

Previous Post

Next Post

SONDAJ DE OPINIE

Dacă aţi putea rezolva o singură problemă a Galaţiului, care ar fi aceea?

Follow
Search
Populare acum
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...