Au furat medicamentele unui bătrân

M.R.Eveniment20 decembrie 2013

În urma cercetărilor efectuate, poliţiştii din cadrul postului de poliţie Tudor Vladimirescu au identifiat doi tineri de 17, respectiv 20 ani, care sunt suspectaţi de faptul că în urmă cu o zi au sustras dintr-un cărucior ce aparţine unui bărbat de 74 ani, din localitate, un colet care conţinea dulciuri, produse alimentare şi medicamente trimise din Spania de fiica sa. Coletul a fost recuperat, iar tinerii sunt cercetaţi acum pentru săvârşirea infracţiunii de furt calificat.

0 Votes: 0 Upvotes, 0 Downvotes (0 Points)

Leave a reply

Previous Post

Next Post

SONDAJ DE OPINIE

Dacă aţi putea rezolva o singură problemă a Galaţiului, care ar fi aceea?

Follow
Search
Populare acum
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...