Istoria navelor din România, într-o expoziţie foto la Universitate

Prima ediţie a expoziţiei fotografice „NAVGAL 2015 – Istoria navelor din România” se deschide azi, în Holul Mare al Universităţii „Dunărea de Jos” din Galaţi (în str. Domnească, nr. 47), începând cu orele 12:00. 

Expoziţia îşi propune să releve studenţilor şi altor persoane interesate câteva zeci de imagini legate de istoria navelor din România. 

Organizatorii, membrii Asociaţiaţiei „JOB” (cu sprijinul universităţii gălăţene) au anunţat că după vernisaj, expoziţia va putea fi vizitată până pe 5 iunie.

0 Votes: 0 Upvotes, 0 Downvotes (0 Points)

Leave a reply

Previous Post

Next Post

SONDAJ DE OPINIE

Dacă aţi putea rezolva o singură problemă a Galaţiului, care ar fi aceea?

Follow
Search
Populare acum
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...