Roşul „arde” din nou

Conducatorii auto I.Valeriu de 36 de ani din Iveşti, care conducea auto marca Ford Tranzit, şi P.Mihai de 51 de ani din Umbrăreşti care conducea auto marca Dacia 1307, la intersecţia străzii 1 Decembrie 1918 cu strada Transilvaniei nu au respectat culoarea roşie a semaforului electric aflat în funcţiune, fiind sancţionaţi fiecare cu 268 lei şi reţinerea permisului de conducere pentru 30 de zile.

0 Votes: 0 Upvotes, 0 Downvotes (0 Points)

Leave a reply

SONDAJ DE OPINIE

Dacă aţi putea rezolva o singură problemă a Galaţiului, care ar fi aceea?

Follow
Search
Populare acum
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...