Sediul Primăriei Iveşti a fost ţinta unei spargeri în cursul nopţii. Din primele informaţii, hoţii au reuşit să golească seiful instituţiei şi au distrus serverul video pentru a şterge imaginile
Sediul Primăriei Iveşti a fost ţinta unei spargeri în cursul nopţii. Din primele informaţii, hoţii au reuşit să golească seiful instituţiei şi au distrus serverul video pentru a şterge imaginile
