7 persoane la spital, după o bătaie în bar

M.R.Eveniment22 mai 2012

Scandal mare, duminică după-amiază, într-un bar din comuna Smârdan. Şapte persoane au ajuns la Spitalul de Urgenţă, aduşi cu ambulanţele, după încăierare. „Majoritatea pacienţilor prezentau traumatisme prin agresiune, dar au fost şi două cazuri de pacienţi care aveau plăgi înjunghiate”, a precizat dr. Mihai Polinschi, directorul Serviciului Judeţean de Ambulanţă Galaţi.

0 Votes: 0 Upvotes, 0 Downvotes (0 Points)

Leave a reply

SONDAJ DE OPINIE

Dacă aţi putea rezolva o singură problemă a Galaţiului, care ar fi aceea?

Follow
Search
Populare acum
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...