Adolescent surprins de poliţişti când vandaliza o maşină (VIDEO)

Poliţiştii locali din cadrul Secţiei nr. 1, în timpul acţiunii de patrulare, l-au depistat, în dreptul unui bloc de pe strada General Iacob Lahovary, pe numitul A.R.M., de 17 ani, din Galaţi. La momentul respectiv, persoana în cauză se manifesta zgomotos şi lovea cu pumnul un autoturism, distrugând oglinda laterală stângă a maşinii. Oamenii legii au întocmit actele procedurale, care împreună cu persoana în cauză, au fost predate lucrătorilor Secţiei nr. 1 Poliţie Naţională, în vederea continuării cercetărilor.

VEZI VIDEO mai jos! ↓↓↓

0 Votes: 0 Upvotes, 0 Downvotes (0 Points)

Leave a reply

SONDAJ DE OPINIE

Dacă aţi putea rezolva o singură problemă a Galaţiului, care ar fi aceea?

Follow
Search
Populare acum
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...