22 IULIE 2024 - Monitorul de Galați - Ediție regională de sud-est Galați Brăila Buzău Constanța Tulcea Vrancea
Monitorul de Galati iOS App Monitorul de Galati Android Google Play App
Angajari Oferte

convert

Societatea Nationala de Cruce Rosie din Romania - Filiala Galati își extinde echipa și caută profesioniști motivați și dedicați pentru implementarea proiectului "Improving Emergency Response Capacities to Natural and Man-made Disasters in Small Communities across the Black Sea Basin Region", IMPACT+, BSB00001, Contract Nr. MDLPA 139952/10.07.2024, finanțat din INTERREG FUNDS, prin (Interreg VI-B) NEXT Black Sea Basin Programme.

  1. Asistent Manager

Responsabilități principale:

  • Suport administrativ și operațional pentru managerul de proiect.
  • Coordonarea comunicării interne și externe.
  • Organizarea și gestionarea documentației proiectului.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate.
  • Experiență anterioară în roluri similare.
  • Abilități excelente de comunicare și organizare.
  1. Manager Financiar

  • Gestionarea bugetului și a resurselor financiare ale proiectului.
  • Pregătirea rapoartelor financiare și monitorizarea cheltuielilor.
  • Asigurarea conformității financiare cu cerințele finanțatorilor.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul financiar-contabil.
  • Experiență relevantă în managementul financiar al proiectelor europene.
  • Atenție la detalii și abilități analitice.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la dezvoltarea unui proiect de impact în regiunea bazinului Mării Negre!

Angajez şef fermă, inginer piscicol, pentru fermă piscicolă de 340 ha, în localitatea Bercu Nou, la 25 km de Satu Mare. Asigurăm condiţii de cazare şi masă. Salariu motivant. Telefon 0744-545.341 (235)

Articole înrudite